Sklep APIRAW’S

Szanowni klienci i przyjaciele APIRAW’S w związku z wyczyszczeniem magazynu informujemy, że wszystkie zamówienia będą realizowane w przyszłym tygodniu 17-21.02 wraz z pojawieniem się nowej parit APIS’SHAKE.

Cały czas można składać zamówienia, termin realizacji jednak jest nieco dłuższy.

Witaj w APIRAW’S jeśli jesteś tu po raz pierwszy lub zastanawiasz się co wybrać
obejrzyj przygotowane dla Ciebie nagranie 🙂

Koszt wysyłki nieżalenie od wielkości zamówienia wynosi 9,90zł

Pamiętaj o gwarancji zakupowej!

Jesteśmy pewni wyjątkowości Apis’Shake i Api’Batonów oraz niezwykłej mocny naturalnych suplementów – produktów pszczelich i roślinnych dlatego:
Gwarantujemy Ci, że jeśli znajdziesz shake lub batony, które mają większą ilość składników odżywczych, w większej dawce i w lepszej przyswajalności to oddamy Ci nie 100 a 200%! Twojej wydanej kwoty na ostatnie zakupy APIRAW’S!

Sklep – Suplementy?

Nasz sklep zawiera produkty, które wiele osób określi jako suplementy.

Z naszej perspektywy jest miejscem wypełnionym wyjątkowymi produktami, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Przyświecała nam idea stworzenia posiłków, które realnie usprawnią Twój organizm. Sami borykaliśmy się z wieloma problemami zdrowotnymi, których można było uniknąć lub zaleczyć odpowiednim odżywianiem.

Zadaliśmy sobie pytanie jakie właściwości powiem posiadać idealny posiłek usprawniający organizm, tak aby spożywany regularnie pomógł nam przeżyć w zdrowiu 120 lat.

Stwierdziliśmy ze musi mieć:

  • dużą ilość, a najlepiej wszystkie składniki odżywcze potrzebne do funkcjonowania organizmu w zdrowiu
  • odpowiednia dawce, aby wniosły realną wartość w naprawie i uzupełnianie niedoborów
  • nasze ciało musi też chcieć je przyjąć więc produkty muszą być bardzo łatwo przyswajalne, a nie wydalane

 To co oferuje sklep APIRAW’S jest na to odpowiedzią. Dziesiątki testów produktów i ich składów, setki prób stworzenia zbilansowanego i pełnowartościowego posiłku wpływającego na życie, doprowadziły nas dokładnie do tych rozwiązań.

Oferujemy produkty w postaci przepysznych batonów i shake’ów czyli pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, zawierają pyłek kwiatowy pszczeli pierzgę propolis, które są bez wątpienia, jedną z najbardziej odżywczymi substancjami!

Co istotne pyłek jest substancją, która występuje w przyrodzie naturalnie! Dzięki temu, możemy oferować w naszym sklepie naturalne suplementy diety bowiem stworzone w pełni z naturalnych składników! Bez wzmacniaczy i sztucznych barwników czy konserwantów, a nawet dodanego cukru (sacharozy) i tłuszczu utwardzonego!

Dawniej ludzie byli przekonani, że miód który tworzą pszczoły i pyłek który skrupulatnie zbierają, to największy skarb i źródło zdrowia. Nie mylili się, ponieważ współcześnie przeprowadzane badania naukowe to potwierdzają. Przekonaj się więc sam, jak wielką i dobrą moc ma pyłek pszczeli, wybierając produkty Apiraw’s.