Masz pytania o APIRAWS?

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi dla siebiena swoje pytania o APIRAWS to napisz do nas mail na weronika@apiraws.com lub zadzwoń 509 451 924 odpowiemy Ci tak szybko jak to tylko możliwe.

Pytania o produkty APIRAWS

Zacznijmy od tego, że przy rozpoczęciu jedzenia pyłku, dawki powinny być mniejsze. Przez pierwszy dzień zjedz od 5 do 10 gram pyłku dziennie tzn. 0,5 do 1 batonika. W kolejnych tygodniach możesz dowolnie zwiększyć ich ilość, proponujemy jednak aby zjadać maksymalnie 3 batony dziennie.

Batony APIRAW’S możesz jeść o każdej porze. Najlepiej jednak spożyć go około kwadrans przed posiłkiem. Pamiętaj o popijaniu wodą – to zwiększa przyswajalność składników odżywczych, zawartych w pyłku kwiatowym.

Sam pyłek kwiatowy powinno się zażywać rano, około 15 minut przed śniadaniem. Powinien być odpowiednio przygotowany: dawkę pyłku wymieszać z miodem i wodą lub samą wodą. Pozostawić na minimum 4 godziny do całkowitego rozmoczenia. Proponujemy zrobić to na noc, aby rano mieszanka była gotowa.

Zdecydowanie TAK! Według specjalistów od apiterapii popijanie zwiększa przyswajalność substancji odżywczych zawartych w pyłku kwiatowym.

Pyłek kwiatowy skupujemy od naszych stałych zaufanych pszczelarzy z Lubelszczyzny posiadających pełne dokumentacje weterynaryjne.

Produkty APIRAW’S  to zdrowa alternatywa dla słodyczy. Jeśli spożywasz je z takim przeznaczeniem, nie ma potrzeby konsultacji z lekarzem. Jeśli jednak chcesz używać Batonów APIRAW’S do apiterapii, koniecznie skonsultuj się to ze spacjalistą.

Tak. Oto one:

  • Uczulenie na produkty pszczele.
  • Uczulenie na którykolwiek ze składników.
  • Jeśli chorujesz na cukrzyce, skonsultuj włączenie produktów APIRAW’S do diety.
  • Dzieci mogą spożywać produkty pszczele po ukończeniu 1 roku życia.

Zjedzenie więcej niż 3 batonów dziennie wpłynie na ilość kalorii i pozostałych składników odżywczych jakie przyswoisz. Pod kątem przyjętej ilość pyłku kwiatowego nie będzie to miało żadnych konsekwencji, jeśli oczywiście nie jesteś uczulony.

Produkty pszczele powinno podawać się dzieciom, które ukończyły 1 rok życia.

Ważna kwestią są alergie pokarmowe. Tu obowiązuje taka sama zasada jak w przypadku pozostałych produktów spożywczych, nie podajemy produktów dzieciom uczulonym na którykolwiek ze składników.

Prodykty APIRAW’S dostępne są wyłącznie w naszym sklepie internetowym . Możecie też nas spotkać na różnego rodzaju eventach w całej Polsce. O miejscach i terminach informujemy na naszym Facebook-u i Instagramie.

Wszystkie produkty to nasza autorska receptura, którą tworzyliśmy metodą prób i błędów. Teraz produkowane są na umowie kontraktowej, ręcznie w małej zaprzyjaźnionej cukierni pod Rzeszowem.

Pytania o wysyłkę APIRAWS

Koszta wysyłki wynosi 10 zł paczkę wysyłamy wybraną firmą kurierską po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku.

Twoją paczkę wysyłamy w przeciągu 48 godzin od odnotowania wpłaty. Zwykle jednak jest to jeden dzień roboczy.

Przesyłki w okresie letnim z uwagi na temperatury możemy wysyłać od poniedziałku do czwartku!

Jeśli Twoje zamówienie nie dotarło w ciagu 7 dni roboczych od dokonania wpłaty, napisz do nas maila na adres: weronika@apiraws.com

Jeśli, Twoja paczka jest zniszczona, najlepiej zgłosić to kurierowi przy odbiorze. Wtedy zostanie przy Tobie,  sporządzony odpowiedni protokół. Po jego otrzymaniu prześlemy Ci nową paczkę.

Jeśli tego nie zrobiłeś, napisz do nas na adres: weronika@apiraws.com  koniecznie dołącz zdjęcia paczki, jaką otrzymałeś.

Pytania o zwroty APIRAWS

Jeśli, stwierdzisz niezgodność otrzymanego produktu z tym który zamawiałeś, niezwłocznie napisz do nas na maila weronika@apibaton.com.

Wymienimy Twoje zamówienie na prawidłowe. Kurier przywiezie Ci nową paczkę i odbierze tę błędnie wysłaną – oczywiście na nasz koszt.

Możesz również otrzymać zwrot kwoty, jaką wydałeś na zakupy, po odesłaniu do nas nieprawidłowego zamówienia. W tej sytuacji również pokrywamy koszty przesyłki.

Kwotę za zwrot wysyłamy po otrzymaniu produktu

Pozostałe

Oczywiście jest taka możliwość, aby poznać konkrety napisz do nas maila na weronika@apiraws.com wraz z Twoją propozycja współpracy

Sprawdź produkty