Poprzez nasze produkty chcemy pomóc Ci żyć
w zdrowiu i szczęściu ponad 100 lat

Sklep ze zdrową żywnością i suplementami - pyłek pszczeli i miód z bieszczad

NATURALNE PRODUKTY – WRÓĆ Z NAMI DO NATURY!

Dawniej ludzie ufali naturze, cenili jej dary i uczyli się jak wykorzystać naturalne produkty. Dzisiaj nie ma na to czasu, chcemy szybkich wyników i gotowych rozwiązań.

A gdyby można było połączyć przeszłość z teraźniejszością?
Gdyby można było zamknąć ogromną moc drzemiącą w naturze do prostej i wygodnej formy?

Nam to się udało, dlatego chcemy podzielić się z Tobą prawdziwymi darami… naturalnymi produktami z pyłku pszczelego, prosto od polskich pszczół!

Zapraszamy do poznania  wyrobów Apiraw’s, którymi wypełniony jest nasz sklep ze zdrową żywością i suplementami z pyłku pszczelego!

JAK POZNAŁEM
NATURALNE PRODUKTY

Mam na imię Marcin i wierzę, że pyłek pszczeli może przywrócić Ci dobre samopoczucie i dać podstawę do długiego i zdrowego życia.

Pasja pszczelarstwa była w mojej rodzinie tradycją. Mój tata i dziadek prowadzili pasiekę w Bieszczadach, dlatego miałem styczność z pszczołami, miodem i pyłkiem pszczelim. Od najmłodszych lat uczono mnie, jak wiele dobrego dla zdrowia niesie ze sobą wykorzystywanie produktów pszczelich w diecie. Niestety, jak to w życiu bywa, w zabieganej codzienności zupełnie zapomniałem o tych ważnych wartościach, aż do momentu, kiedy pojawiły się u mnie problemy zdrowotne…

Podobno potrzeba matką wynalazku – tak było w tym przypadku. Wiedziałem, że pyłek pszczeli ma niesamowite właściwości i jest mi potrzebny, ale cóż zrobić, kiedy smakował okropnie? Podjąłem więc trud i masę eksperymentów. Z czasem uzyskałem batonik, który jest nie tylko suplementem zaspokajającym dzienne zapotrzebowanie na minerały i witaminy, ale jest na tyle smaczny, że stanowi doskonałą przekąskę po którą sięga się z przyjemnością.

Pyłek pszczeli przywrócił mi równowagę i dobre samopoczucie, wierzę, że Ciebie też zachwyci, jeśli tylko wprowadzisz go do swojej codzienności.

Zapraszam Cię w podróż po magicznym świecie naturalnych produktów, pszczelich skarbów i zdrowej żywności!

DLA KOGO TWORZYMY APIRAW’S

Dla wszystkich którzy pracują, budują swoje szczęście.
Dla osób, które starają się aby to co robią było dobre i pożyteczne dla innych.
Dla tych, którzy nie poddają się chwilowym modom i szukają uniwersalnych, ponadczasowych wartości.
Dla tych którzy doceniają naturalne produkty

DLACZEGO TO ROBIMY

Chcemy pomóc Ci odzyskać harmonię i zdrowie w oparciu o naturalne produkty, sprawdzone i znane od wieków metody.
Jest to też nasz sposób na życie, którego pierwiastek można odnaleźć w naszych produktach.
Pyłek Kwiatowy to bezpieczny składnik. Sprawia, że świat kwitnie. Chcemy byś, cieszył się zdrowiem i ze spokojem patrzył w przyszłość.

MOC PYŁKU

Pyłek pszczeli (zwany także kwiatowym ) to niezwykła substancja, która naturalnie  występuje w naturze. W świecie roślin i zwierząt jest niezbędna.  Równie ważna i dobroczynna  jest dla organizmu ludzkiego.

Ma ponad 470 składników odżywczych! Pszczoły to niesamowite stworzenia, które  w swojej mądrości chętnie korzystają z pyłku w swojej diecie.

Korzyści płynące ze stosowania pyłku kwiatowego są ogromne. Od właściwości odżywczych, odtruwających czy antydepresyjnych poprzez przeciwmiażdżycowe, regulujące trawienie i poprawiające wzrok, aż po wspomagające leczenie cukrzycy i lecznicze w schorzeniach prostaty. Jest to więc substancja, która naprawdę warto się zainteresować jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI PYŁKU PSZCZELEGO