Poprzez Apiraws™ Chcemy Wesprzeć Cię

W Długim, Zdrowym i Szczęśliwym Życiu

Poprzez Apiraws™ Chcemy Wesprzeć Cię

W Długim, Zdrowym i Szczęśliwym Życiu

Wracamy do Natury!

Dawniej ludzie ufali naturze, cenili jej dary i uczyli się jak wykorzystać naturalne produkty. Dzisiaj nie ma na to czasu, chcemy szybkich wyników i gotowych rozwiązań.

Jednak setki badań wskazują na to, że syntetyczne produkty szkodzą naszemu zdrowiu.

  • A gdyby można było połączyć przeszłość z teraźniejszością?
  • Gdyby można było zamknąć ogromną moc drzemiącą w naturze do prostej i wygodnej formy?

Nam to się udało, dlatego chcemy podzielić się z Tobą prawdziwymi darami… naturalnymi produktami z pyłku pszczelego,  prosto od polskich pszczół!

Zapraszamy do poznania  wyrobów Apiraws™, którymi wypełniony jest nasz sklep ze zdrową żywością i suplementami z pyłku pszczelego!

Poznaj Historię Weroniki

Mam na imię Weronika i wiem, że każdy może być zdrowy, jeśli tylko rozumie, skąd bierze się choroba i nauczy się obudowywać swoje ciało i psychikę. Dzięki wieloletniemu zbieraniu wiedzy wiem, że dzięki naturalnej, racjonalnej diecie, produkatom pszczelim i ziołom możesz odzyskać zdrowie.

Pasję do zdrowego stylu życia, wyniosłam z domu. Rodzinna uprawa ziół, mama – dietety, tata – kucharz, uprawianie różnych dyscyplin sportu od dziecka, jazda konna wywarły na mnie ogromny wpływ. Po intensywnym rozwoju zawodowym podczas studiów, pracy w korporacjach i agencjach reklamowych, nadszedł czas, w którym musiałam wyleczyć sama siebie. To był początek nowego rozdziału.

Po swoim wyleczeniu i prawie 10 latach nauki o zdrowiu, żywieniu i żywności, pomagam tworzyć innowacyjną żywność opartą o znane od pokoleń składniki.

Wszystko, czego się uczę i czym się dziele, stosuje we własnym domu, aby moja rodzina żyła długo i szczęśliwie ?

Ciesze się, że tu jesteś, bo to znaczy, że wykonałeś już pierwszy krok do bycia zdrowym i życia w równowadze. Teraz będzie już tylko lepiej ?

Poznaj Historię Marcina

Mam na imię Marcin i wierzę, że pyłek pszczeli może przywrócić Ci dobre samopoczucie oraz dać podstawę do długiego i zdrowego życia.

Pasja pszczelarstwa była w mojej rodzinie tradycją. Mój tata i dziadek prowadzili pasiekę w Bieszczadach, dlatego miałem styczność z pszczołami, miodem i pyłkiem pszczelim. Od najmłodszych lat uczono mnie, jak wiele dobrego dla zdrowia niesie ze sobą wykorzystywanie produktów pszczelich w diecie. Niestety, jak to w życiu bywa, w zabieganej codzienności zupełnie zapomniałem o tych ważnych wartościach, aż do momentu, kiedy pojawiły się u mnie problemy zdrowotne…

Podobno potrzeba matką wynalazku – tak było w tym przypadku. Wiedziałem, że pyłek pszczeli ma niesamowite właściwości i jest mi potrzebny, ale cóż zrobić, kiedy smakował okropnie? Podjąłem więc trud i masę eksperymentów. Z czasem uzyskałem batonik, który jest nie tylko suplementem zaspokajającym dzienne zapotrzebowanie na minerały i witaminy, ale jest na tyle smaczny, że stanowi doskonałą przekąskę po którą sięga się z przyjemnością.

Pyłek pszczeli przywrócił mi równowagę i dobre samopoczucie, wierzę, że Ciebie też zachwyci, jeśli tylko wprowadzisz go do swojej codzienności.

Zapraszam Cię w podróż po magicznym świecie naturalnych produktów, pszczelich skarbów i zdrowej żywności!

Dla Kogo Tworzymy Apiraws™

  • Dla wszystkich którzy pracują, budują swoje szczęście.
  • Dla osób, które starają się, aby to co robią było dobre i pożyteczne dla innych.
  • Dla tych, którzy nie poddają się chwilowym modom i szukają uniwersalnych, ponadczasowych wartości.
  • Dla tych którzy doceniają naturalne produkty

Dlaczego to Robimy

Chcemy pomóc Ci odzyskać harmonię i zdrowie w oparciu o naturalne produkty, sprawdzone i znane od wieków metody.

Jest to też nasz sposób na życie, którego pierwiastek można odnaleźć w naszych produktach.

Pyłek Kwiatowy to bezpieczny składnik. Sprawia, że świat kwitnie. Chcemy byś, cieszył się zdrowiem i ze spokojem patrzył w przyszłość, tak jak nam się to udaje 🙂

Poznaj Moc Pyłku Kwiatowego

Pyłek pszczeli (zwany także kwiatowym) to niezwykła substancja, która naturalnie występuje w naturze. W świecie roślin i zwierząt jest niezbędna. Równie ważna i dobroczynna jest dla organizmu ludzkiego.

Ma ponad 470 składników odżywczych! Pszczoły to niesamowite stworzenia, które w swojej mądrości chętnie korzystają z pyłku w swojej diecie.

Korzyści płynące ze stosowania pyłku kwiatowego są ogromne. Od właściwości odżywczych, odtruwających czy antydepresyjnych poprzez przeciwmiażdżycowe, regulujące trawienie i poprawiające wzrok, aż po wspomagające leczenie cukrzycy i lecznicze w schorzeniach prostaty. Jest to więc substancja, która naprawdę warto się zainteresować jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Kliknij ten przycisk i poznaj produkt najchętniej wybierany wśród wszystkich klientów Apiraws™

 
Przewiń do góry

Zapisz się do Newslettera

Sklep

Z produktami pszelimi i naturalnymi

Api'sClimate - uloterapia aromaterapia propolis wosk zapchowy

Klinika

Medycyny i naturoterapii 100% online

Kursy

Platforma z treningami i edukacją

Zapisz się do Newslettera

Sklep

Z produktami pszelimi i naturalnymi

Api'sClimate - uloterapia aromaterapia propolis wosk zapchowy

Klinika

Medycyny i naturoterapii 100% online

Kursy

Platforma z treningami i edukacją